فایل word دیدگاه های مهم در حسابداری

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word دیدگاه های مهم در حسابداری دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word دیدگاه های مهم در حسابداری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

دیدگاه های مهم در حسابداری
تصمیم حسابداری برای مدیریت مخارج گزارش شده در شرکت «گود گرینز»
خلاصه:
این مورد به به قسمت «خاکستری» توأم با صلاحدید حسابداری می پردازد چون به رده¬بندی¬های مجدد خط هزینه مرتبط می شود. این زمینه, امکان بررسی فشار های مؤثر بر تصمیمات حسابداری را فراهم می¬کند و همچنین نظری اجمالی بر نحوه¬ی مدیریت هزینه های گزارش شده دارد. این خواننده با تحلیل¬گر, «دیوید جانسون» موقعی ملاقات می کند که در نتیجه¬ی فشار داخلی و خارجی برای حفظ هزینه های R & D (پژوهش و گسترش) در بودجه, از او می خواهد راه¬هایی برای رده¬بندی مجدد هزینه های R & D در سایر زمینه های هزینه بیابد. در نتیجه ی این تقاضا, «دیوید» خودش را درگیر کارشناسایی در GAAP (اصول حسابداری پذیرفته شده¬ی کلی) و فرصتهای رده بندی مجدد هزینه¬های R & D برای قیمت کالای فروخته شده کرد.
در نهایت, سه فقره رده بندی مجدد مجزا کرد که به واسطه ی درگیری فنی در راهکارهای GAAP, به کاربرد صلاحدید حسابداری مربوط می شود. هر سه فقره توسط تیم حسابداری, تصویب شد. دانشجویان حسابداری مالی, حسابداری مدیریتی و MBA گزارش می کنند که این مورد, دانش شان را در مورد گزارش مالی, افزایش داد و به آنان در درک ملاحظات اخلاقی تأم با آماده سازی گزارشهای مالی یاری کرد. متخصصین حسابداری, گزارش می کنند که این مورد, به نحوی واقع گرا, شرح می دهد که حسابداران در محل کار با چه چیزی مواجه هستند. تعمیم این مورد هم با استفاده از «استاندارد های گزارش مالی بین المللی» انجام می شود.
واژه های کلیدی:
مدیریت درآمد ها, صلاحدید حسابداری, اخلاق تجاری, گزارش مالی, رده بندی مجدد هزینه, IFRS (استاندارد های گزارش مالی بین المللی).
اطلاعات کلی زمینه:
در مه 2010, «دیوید جانسورا» مدرک کارشناسی (لیسانس) علوم از دانشگاه مرکزی ایالتی گرفت. وقتی که او وارد دانشکده شد, تصور می¬کند می تواند دانش خود را در سطحی عالی در سرمایه¬گذاری مالی یا بانکی, اعمال کند. به هر حال, زمانی که در دانشکده بود, اقتصاد ایالات متحده دچار رکود شد که تعداد مشاغل آن سطح برای فارغ التحصیلان کاهش یافت. در سال آخرش, «دیوید» تلاشش را برای یافتن کار, دو برابر و چهار برابر کرد و بسیاری شرکت¬های تولیدی و با محصولات مصرفی را در نظر گرفت که قبلاً بررسی نکرده بود دو هفته پیش از فارغ التحصیلی, بلاخره کاری به عنوان تحلیل¬گر مالی در «گودگرین» به او پیشنهاد شد. او آن را در ژوئن 2010 شروع کرد و سال گذشته, روی اجرای همه¬ی جنبه های کارش با نهایت تلاش, تمرکز کرده است.
« دیوید زمانی زمینه¬ی مالی¬اش را مفید یافت که روی بسیاری جنبه¬های مسؤلیت¬های کارش کار کرد. در شش ماه گذشته, او هزینه ی ارتقا محصول را کاوش کرد و هزینه ی بالا سری را تحلیل کرد و اطلاعات مربوط به قیمت های موجودیتها و هزینه های R & D (پژوهش و گسترش) را نگاشت اما می داند هزینه نفهمیده, چگونه راهبرد «گودگرین» بر هر یک از اقلتم این خط در گزارشهای مالی مؤثر است و درک می کند که اندکی در مورد R & D ایالات متحده و مستلزمات sec (کمیسیون مبادله و اوراق بهادار برای شرکت¬های عمومی می داند. مشاور شغلی او, CFO (مسؤل اصلی مالی ), او را تشویق کرد در برنامه ی درجه¬ی فوق لیسانس حسابداری دانشگاه محلی ثبت نام کرد. «دیوید» می دانست در محیطی بسیار رقابتی کار می کند و تصمیم گرفت به آن توصیه گوش کند. او امید داشت که دانش بیشتری که کسب خواهخد کرد به او در کارش کمک می کند. در نهایت, این باعث می شد امکاناتش برا یارتقا منظم و پاداش سالانه بیشتر شود. با توجه به وضع اقتصاد و تعداد دوستانش که هنوز دنبال کار تمام وقت می-گشتند, دیوید تمایل داشت وقت بیشتر و تلاش بیشتری را سرمایه گذاری می¬کند تا به عنوان یک مجری خوب در «گود گرینز» شناخته شود.
ابتکار حبوبات سالم «گود گرینز»:
یکی از دلایلی که  «بوید» جذب «گودگرینز» شد, شهرت آن به خاطر مواد غذایی دانه ای با کیفیت عالی بود. وقتی که بچه حبوبات «گود گرینز» را خیلی دوست داشت و همیشه می¬کوشید مادرش را قانع کند هر چه بیشتر جعبه¬های انواع آن را بخرد. روز تولدش همیشه مادرش یکی از جعبه¬های شیرینش را به او می داد. وقتی به یاد آن روز ها می افتاد, فکر می کرد که خوب است که قسمت R & D «گود گرینز» روی تنظیم مجدد فرمول بسیاری حبوبات بکوشند و هدف¬شان کاهش قند و افزایش دانه تا 25 درصد خط محصول بود در حالی که همان طعم مورد پسند مردم, حفظ شود.
«دیوید» می دانست از R & D نتظار می رود محصول آماده را گسترش دهد و طعم جدید را در طی 9 ماه بیازماید. او امید داشت قسمت R & D بتواند این را تحویل دهد. او کی دانست که رقبای «گود گرینز» همچنین می کوشند حجم قند محصول صبحانه ی شان را کاهش دهند. نظر به توجه عمومی به قیمت مناسب و غذای سالمتر, گروه مدیریت «گود گرینز» متقاعد شد که اولین تولید کننده ی اصلی تحویل یک طعم اصلی با کنترل قند, باید سلطه اش را در بازار حبوبات هم حفظ کند.
ابتکار حبوبات سالم«گود گرینز» توسط رئیس آن که یک تحلیل گر فهیم در بازار بود, گسترش یافت. او هیئت مدیره را متقاعد کرد که در خطوط جدید محصول, سرمایه گذاری عظیم کنند. او به وضوح, اهمیت حصول موفق اهداف R & D را درک می کرد. «دیوید» شایعاتی شنیده بود که رئیس اکنون,با فشار بیشتری از جانب هم هیئت مدیره و هم تلیل های «وال استریت» جهت افزایش عواید «گود گرینز» از سرمایه گذاری (ROI) مواجه است. «دیوید» درک می کرد که سرمایه¬گذاری¬های سه سال گذشته در خطوط جدید محصول, انتظار می رفت سود ناویژه و سود دهی شرکت را بهتر کند. او تردید اندکی نسبت به سایر چیز های داشت که می¬شنید و مهمتر آن که تفسیر می¬کرد چگونه «گود گرینز» به کوشش جهت مدیریت نتایج مالی برای تحقق انتظارات «وال استریت» ادامه می دهد.
کافی چت (گفتگو موقع نوشیدن قهوه):
یک روز صبح «گفتگو موقع نوشیدن قهوه):
یک روز صبح «دیوید» وقتی که فنجان قهوه اش را پر می¬کرد, ذیحساب «گود گرینز», «ربکا کاری» وارد اتاق صبحانه شد. «دیوید, همیشه از صحبت با او لذت می برد. همکارانش به او می گفتند «ربکا» پس از مصاحبه ی «دیوید» در «گود گرین», از او حمایت کرده است و «دیوید» از او قدر دانی کرد. به علاوه, «دیوید» توانایی او را جهت بررسی مشکلات کاری و انعکاس شان در گزارشهای مالی, تحسین می کرد. «دیوید» از او پرسید آیا امکان دارد چند دقیقه برایش شرح دهد چگونه فشا هیئت مدیره و انتظارات «وال استریت» می توانند بر فعالیتهای «گود گرینز» تا پایان سال اثر بگذارند.
«ربکا» گفت که تحلیل گران «وال استریت» , اقلام خط مانند رشد عایدی, سود ناخالص و درآمد عملیاتی را علاوه بر ROI و درآمد هر سهم را رد یابی می¬کنند. همچنین اقلام خط هزینه ی ویژه شامل قیمت کالای فروخته شده, فروش کل و اداره و پژوهش و گسترش را به عنوان درصد عایدی و در مقایسه با میانگین های صنعت, تحلیل می¬کنند. به منظور کسب نسبت¬های هدف کمالی مرتبط با هیئت و تحلیل¬گران, CFO «گود گرینز», اهداف داخلی اکیدی برای هررده ی هزینه, تنظیم می کند. اگر شرکت به این اهداف نرسد, بهای موجودی «گود گرینز», لطمه می بیند. «دیوید» با سر تأیید کرد و از «ربکا» برای توضیحش تشکر کرد. او اکنون می دانست که چرا این همه وقت صرف تحلیل نسبت¬ها و ردیابی بودجه و هزینه¬های واقعی کرده است.

لینک کمکی